Kösteri kaksikduublist ei piisanud – Tallinna Ülikool jätkab Balti liigas võiduta

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Ülikooli naiskond ei suutnud Balti liigas ka kolmandal katsel võiduarvet avada – laupäeval jäädi võõral väljakul 67:94 (17:25, 24:18, 10:30, 16:21) alla Läti võistkonnale Liepaja/LSSS.

Eesti meisternaiskond jäi esimese kümne minuti järel taha 17:25, kuid tuli teisel veerandil mängu tagasi ja pääses kahel korral nelja punktiga juhtima (34:30 ja 36:32). Poolajapausile mindi siiski napis kaotusseisus – 41:43. Teine poolaeg kuulus aga täielikult vastastele. Kolmanda veerandaja järel oldi taga 51:73 ning kohtumise lõpuks kärises vahe 27-punktiliseks.

Annika Köster tegi Tallinna Ülikooli parimana kaksikduubli, kuid viskas 18 punkti ja hankis 15 lauapalli. Lisaks andis ta 6 resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Kahekohalise punktisummani jõudsid Eesti naiskonna poolelt veel Candice Warthen ja Raven Fox, kes tõid vastavalt 13 ja 11 silma. Mõlemad ameeriklannad kogusid ka 6 lauapalli ja 2 korvisöötu. Sofia Kosareva arvele jäi 9 punkti ja 4 lauapalli.

Liepaja resultatiivseim oli 23 punkti visanud Ketija Vihmane, kes võttis lisaks 5 lauapalli ja andis sama palju korvisööte.

Uus võimalus võiduarve avamiseks on Tallinna Ülikoolil juba homme, kui kell 16.00 kohtutakse võõrsil Šiauliai Ülikooli naiskonnaga.