fbpx
Close

Indrek Kajupank: siin pole enam aega pehme olla!

Avatar

Kuigi BC Kalev/Cramo ja Rapla Avis Utilitase meeskondade jaoks põhiturniiri tabelis enam midagi võita ega kaotada ei olnud, siis kolmapäevane omavaheline mäng kujunes väga võitluslikuks ja närviliseks. Mitmete tehniliste vigadega vürtsitatud kohtumises võttis Tallinna klubi lõpuks 84:70 võidu.

“Ma arvan, et oli põnev seda mängu vaadata, eriti esimest poolaega. Oli head andmist, intriige, närviminekuid ja tehnilisi vigu… Kokkuvõttes, eks tugevam võttis oma. Seda oli väljakul tunda, et nende agressiivsus tekitab meile väljakul probleeme,” sõnas Kajupank Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehele antud intervjuus.

Teisel veerandajal oli korraks hetk, kus Rapla jäi Cramo väga tugeva pressi alla ning nad ei saanud sisuliselt oma väljakupoolelt edasi. Kajupank nõustus, et korraks lõi vastaste agressiivsus neil rütmi sassi, kuid enam-vähem saadi mängu tagasi.

“Me ei andnud seda mängu niisama ära, kuigi tabeliseis meie jaoks on kindel. Proovisime läbi teha oma asju ja olla füüsilised. Play-off varsti algab ja pole aega enam pehme olla!” sõnas Kajupank.

Rapla meeskonnal on põhiturniiril ees veel kaks kodumängu, kui kohtutakse Pärnu Sadama ja Tallinna Kalev/TLÜ meeskondadega. Ühega nendest tiimidest minnakse vastamisi ka veerandfinaalis.

“Ega me mingit jalgratast ei leiuta siin enam. Katsetame omi asju ja vaikselt liigume selles suunas, et oma mängu kvaliteetsemaks saada,” lõpetas ääremängija.

scroll to top
Inline
Inline