fbpx
Close

BC Tartu/Eviko võitis U15 EYBL-i etapi Vilniuses ja tagas koha superfinaalis

Avatar
-BC Tartu/Eviko U15 | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

BC Tartu/ Eviko võistkond, kes on täiendatud kolme Rapla KK poisiga, sõitis EYBL-i etapile Vilniusesse teadmisega, et kolm võitu tagavad koha superfinaalis. Sellega said poisid ka edukalt hakkama, turniiril saadud neli võitu ja üks kaotus tagasid etapil lausa esimese koha. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati BC Tartu/Eviko mängija Kardo Kilk, kirjutab BC Tartu Korvpallikool oma Facebooki lehel.

Tulemused Vilniuse etapil:

BC Tartu/Eviko – Moskva CSKA 45:59
BC Tartu/Eviko – A. Sabonis BS 60:44
BC Tartu/Eviko – BC Runa 66:33
BC Tartu/Eviko – BS Trinta 50:27
BC Tartu/Eviko – BS Kalininskaya 55:52

Treener Narits võtab etapi kokku järgnevalt: “Uskumatu etapp, poisid ületasid ennast ikka korralikult, ka CSKA-ga olime ilusti mängus, aga lõpus meie eksisime ja nemad panid kõik ära ja nii see mäng ära läks. Samas Sabonise vastu suutsime ise kindlamad olla ja mängu viimasel veerandil enda kasuks keerata. Etapi ühtsusest annab märku, et CSKA kaotas nii Trintale, kui ka Kalininskayale jäi etapil üldse kolmandaks.

Nelja võiduga tõusime põhihooaja lõpuks jagama 3-6. kohta, kokkuvõttes “surnud ringiga” jäime neljandaks. Kui aus olla, siis hooaja alguses ei osanud finaalturniirist unistadagi, aga poisid on teinud uskumatult kõva hooaja ja väärivad seda kohta igati. Eks läheme ja naudime võimalust mängida selle vanuse parimatega”.

BC Tartu/Eviko mängis Vilniuses järgmises koosseisus:

Kaspar Sepp, Marten Savva, Richard-Sven Rivik, Tristan Laansalu, Albert Raudsepp, Märt Kilgi, Markus Medvetski, Markus Heinakroon, Erik Pärnapuu, Kardo Kilk, Markus Ladoga; treener Olari Narits.

scroll to top
Inline
Inline