G4S Noorteliiga duubelmeeskond viigistas Ron Arnar Pehka viskest veerandfinaalseeria

-G4S Noorteliiga II | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas ei suutnud Paide Viking Window poolfinaali pääsu kindlustada, sest G4S Noorteliiga II teenis napi, 75:74 võidu, ning viigistas kahe võiduni peetava seeria.

Avamängu 73:58 võitnud Paide jäi 16:23 kaotusseisu, aga poolajaks juba juhiti viie silmaga. Otsustavale neljandale veerandajale läksid meeskonnad vastu külaliste kahepunktilises eduseisus ning veel 12 sekundit enne lõppu olid 74:73 ees. Seejärel tabas aga lähiviske Ron Arnar Pehka ning ülejäänud ajaga kumbki pool enam punkte ei suutnud tuua.

Ron Arnar Pehka tõusiski võitjate parimaks 18 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisööduga. Karl-Kristjan Karpin lisas 13 ning Eric Schmalz 15 silma. Kaspar Rätsep viskas Paide eest 15 punkti. Kaksikduubliga sai hakkama Karl-Kristjan Vaab, kelle arvele jäi 10 punkti ja 11 lauapalli.