Jaan Puideti kaksikduubel aitas Jämtlandi veerandfinaalis võidule

-Jaan Puidet | Foto | Siim Semiskar

Rootsi korvpalli meistriliigas teenis Jaan Puideti koduklubi Jämtland 85:73 võidu Boras Basketi üle. Kahe võiduni peetava seeria esimese mängu oli Jämtland kaotanud 69:92.

Tasavägiselt kulgenud esimese veerandaja võitis Jämtland 24:23 ja poolajale mindi viiepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandajaga suurendati vahe 11 punktile ning viimasel kümnel minutil vastaseid enam lähemale kui kuuele punktile ei lubatud.

Jaan Puidet sai ligi 32,5 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 12 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/2) ja kogus 11 lauapalli. Lisaks andis ta 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kahel korral palli ning tegi 3 isiklikku viga. Toni Prostran oli võitjate resultatiivseim 19 punkti ja 11 korvisööduga, vastastele tõi Nimrod Hilliard IV 15 silma.

Seeria kolmas ja otsustav mäng toimub Borase võõrustamisel sellel laupäeval.