Jaan Puideti ja Jämtlandi jaoks algas veerandfinaal kindla kaotusega

-Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

Rootsi korvpalli kõrgliigas pidi Jaan Puideti kodumeeskond Jämtland tunnistama veerandfinaali esimeses mängus külla sõitnud Boras Basketi 92:69 paremust.

Boras võitis avaveerandi 29:20 ning poolajale mindi nende kuuepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandajaga suurendati vahe 15 punktile ja ka viimase neljandiku kaotas Jämtland 11:19.

Jaan Puidet teenis pea 24 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 6 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1) ning võttis 4 lauapalli. Eestlane andis ka 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja isikliku vea ning kaotas korra palli.

Brandon Taylor oli võõrustajate parim 22 punkti ja 9 lauapalliga. Võitjatele tõi Andreas Person 25 punkti, Nimor Hilliard IV lisas 20 silma, 6 lauapalli ja 10 korvisöötu.