Levice jäi Aadria karikavõistluste finaalis kaotajaks, Kurbas paremuselt teine punktitooja

-Tanel Kurbas | Foto: Siim Semiskar

Aadria karikavõistluste finaalmängus teenis Tanel Kurbase koduklubi Levice 79:89 kaotuse Zlatorog Laskolt.

Levice juhtis poolajaks nelja punktiga, kuid kolmas veerandaega kaotati 13:25. Viimasel kümnel minutil ei jõudnud Levice enam ka viigini ning vastased kindlustasid endale kümnepunktilise võidu.

Tanel Kurbas oli väljakul ligi 26,5 minutit ning viskas selle ajaga 17 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 7/8, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja sooritas 2 isiklikku viga.

Miha Vasl oli meeskonna parim 22 punktiga, võitjatele tõid Cleveland Thomas, Marko Popovic ja Nejc Baric võrdselt 18 punkti, kellest viimane sai kirja ka 10 korvisöötu.