Kalev/Cramo lõpetas põhihooaja 14-punktilise võiduga Rapla üle

-Aivar Kuusmaa ja Donaldas Kairys | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis BC Kalev/Cramo oma põhiturniiri viimases mängus 84:70 võidu Rapla Avis Utilitase üle.

Rapla suutis üllatuslikult avaveerandi 20:18 võita, aga poolajaks juhtis Cramo 45:37. Neljanda veerandaja lõpuks oli seis juba 77:59 ning kokkuvõttes teeniti 14-punktiline võit.

Thomas van der Mars viskas Cramo poolelt 23 punkti ja kogus 11 lauapalli. Bojan Subotici arvele jäi 16 silma, Isaiah Briscoe lisas 15 ning Sten-Timmu Sokk 11 punkti. Rapla resultatiivseim oli Nolan Cressler samuti 23 punktiga, Dominique Hawkins lisas 20 ja Indrek Kajupank 13 punkti.

Turniiritabelis esikohal lõpetanud Kalev/Cramo kogus 25 võitu ja ühe kaotuse. Rapla (14-10) on kindlustanud kolmanda koha, enne play-offi algust kohtutakse veel Pärnu Sadama ja Tallinna Kalev/TLÜ-ga.