fbpx
Close

Põlvetraumast taastuv Arnold Mitt: platsile saan alles järgmisel hooajal

-Arnold Mitt | Foto: poderosabasket.it

-Arnold Mitt | Foto: poderosabasket.it

Eelmisel suvel tuli uudis, et eelmised neli aastat Itaalia kõrgliiga Serie A klubi Reggio Emilia noortesüsteemis harjutanud ja mänginud Arnold Mitt jättis oma senise koduklubiga hüvasti ja liitus esiliigameeskonnaga Montegranaro.

Uue klubi eest kuulus 19-aastane ja 207 cm pikkune keskmängija hooaja alguses protokolli viies kohtumises ning teenis vaid ühe mänguminuti.

25. novembril kirjutas Montegranaro koduleht, et eestlane vigastas raskelt põlve ning peab kuni hooaja lõpuni väljakult eemal olema: “Arnold Mitt läheb esmaspäeval operatsioonile Dr. Raul Zini käe alla, kuna ta vigastas diagnoosi kohaselt vasaku jala põlvesidemeid.”

Alles 2016. aasta detsembris oli noorel tsentril olnud täpselt sama vigastus. “Jah, tänavuse hooaja vigastus oli teine kord sama jalaga,” kommenteeris Mitt portaalile Korvpall24.ee.

Oma taastumise kohta rääkis ta: “Praegu on kõik läinud plaanipäraselt. Olen täisväärtuslik meeskonna liige ja teen taastusravi Montegranaros. Hommikuti on treeningud jõusaalis ning õhtul käin meeskonna pallitrenne vaatamas. Saan jõusaalis teha juba kükkimist ja taha asteid. Jooksmist ja hüppeid veel teha ei kannata.”

Mitt saab tänavuse hooaja jooksul rahulikult jala uuesti korda saada, kuna tõenäoliselt jätkab ta Montegranaros ka järgmisel aastal: “Platsile saan ilmselt järgmise hooaja alguses. Hetkeseisuga kehtib mu leping klubiga ka järgmisel hooajal.”

scroll to top