Reinar Halliku Korvpallikool alistas TTÜ duubelmeeskonna ning pääses poolfinaali

-Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas teenis kolmandas ja otsustavas veerandfinaalmängus Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK 76:67 võidu TTÜ duubelmeeskonna üle ning sammuti sellega poolfinaali.

Kodumeeskond TTÜ kaotas poolaja 30:37. Viimasele veerandajale mindi vastu Halliku Korvpallikooli kümnepunktilises eduseisus ning kuigi võõrustajad olid viimasel veerandajal 20:19 paremad, suutsid külalised turvalist vahet hoida ja vajaliku võidu kätte saada.

Võitjate parim oli Urmet Roosimägi 17 punktiga. Reinar Hallik lisas 15 ja Andrus Lehismets 14 silma. Aleksander Oliver Hint viskas vastaste poolelt 19 punkti. Risto Puur ja Ivalo Pajumets tõid kumbki 13 punkti, kellest viimase arvele jäi ka 12 lauapalli.

Poolfinaalis läheb Halliku Korvpallikool vastamisi RSK Tarvasega. Teise paari moodustavad Tallinna Kalev/TLÜ II ja BC Viljandi/telliauto.ee.