Laane tegi taas hea mängu, kuid Ethnikos teenis valusa kaotuse liiga viimaselt

-Rait-Riivo Laane | Ethnikos Piraeus BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas pidi Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos võõrsil vastu võtma napi, 91:93 kaotuse tabeli viimaselt Larissalt.

Võõrustajad viskasid juba esimesel veerandajal 39 punkti Ethnikose 31 vastu ning poolajaks olid nad nelja punktiga ees. Viimasele neljandikule mindi vastu aga külaliste 74:70 juhtimisel, kuid lõppsõna jäi siiski Larissa tiimile.

Rait-Riivo Laane viibis väljakul pea 31 minutit ning viskas selle ajaga 16 punkti (vabavisked 0/1, kahesed 2/3, kolmesed 4/6). Lisaks andis ta 5 korvisöötu võttis 3 lauapalli, kuid tegi 5 isiklikku viga ja kaotas kahel korral palli.

Ethnikose parim oli Kostas Machairas 24 punkti ja 9 lauapalliga, sarnaselt Laanele tõi 16 punkti ka Konstantinos Oikonomopoulos. Võitjate poolelt viskas 25 punkti Sotiris Gioulekas, 19 silma lisas Nikos Kamaras.

Liigatabelis asub Ethnikos (13-12) kaheksandal kohal. Larissa (3-22) jätkab viimasel ehk 16. kohal.