fbpx
Close

Indrek Reinbok Kalev/Cramo meelestatusest enne finaalturniiri: proovime tiitli Eestisse jätta!

-Indrek Reinbok | Foto: Siim Semiskar

Reedel algab Saku Suurhallis Eesti-Läti korvpalliliiga avahooaja final four turniir, kus koduplatsil mängivale BC Kalev/Cramole pakuvad konkurensti Läti klubid BK Ventspils, Riia VEF ja BK Ogre. Cramo kohtub poolfinaalis oma selle hooaja kõige ebamugavama vastase VEF-iga, kellele on kaotatud tänavu neli korda järjest.

“Eesti-Läti korvpalliliiga on esiteks palju keerulisem kui Eesti liiga, kuna siin mängib mitmeid häid Läti meeskondi,” võrdles Cramo peatreener Donaldas Kairys Eesti meistrivõistlusi ja Eesti-Läti liigat. “Final four’id on palju põnevamad, sest need on ettearvamatud. Igal juhul tuleb see raske, aga me oleme rõõmsad, et finaalturniir on siin Tallinnas ja me saame mängida fännide ees.”

Konkreetselt avavastase kohta sõnas peatreener Kairys: “Pärast VEF’i videote vaatamist näen, et me peame mängima palju palju tugevamalt, kuna olime eelmistes omavahelistes kohtumistes liiga pehmed.” Ta lisas ka üleskutse fännidele: “Tulgle meid toetama! Me vajame teie abi. Me tahame seda karikat! Palun tulge reedel ja laupäeval Saku Suurhalli.”

Abitreener Indrek Reinbok sõnas: “Kindlasti on see Eesti klubidele väga kasulik liiga. Loodan, et järgmisel aastal on final four’is Eesti võistkondi rohkem kui üks. Praegusel hetkel proovime esimese tiitli Eestisse jätta.”

“VEF’ile oleme küll kaotanud neli korda, aga meil on kindlasti olemas võti, mis on iseenesest lihtne: peame need asjad ellu viima, mis on ka eelmistes mängudes plaanis olnud ja selle jaoks tuleb näidata lisaks teravale mõistusele ka suurt tahet. Tulevad ägedad mängud ja me vajame kindlasti iga inimese toetust sinna juurde. Mis oleks ägedam, kui mängida täismaja ees?” lõpetas Reinbok.

BC Kalev/Cramo ja Riia VEF’i poolfinaalmäng algab Saku Suurhallis reedel kell 20.00. Enne seda, algusega kell 17.30 kohtuvad esimeses poolfinaalis BK Ventspils ja BK Ogre.

scroll to top