Janne Pulga 30 punkti G4S Noorteliigat ei päästnud, finaalis mängib Tallinna Ülikool

-Tallinna Ülikool | Foto: Argo Luigas

Täna selgus OlyBet naiste meistriliiga esimene finalist, kui tiitlikaitsja Tallinna Ülikool alistas võõrsil G4S Noorteliiga 97:84 ja lõpetas poolfinaalseeria 2:0 võiduga.

G4S Noorteliiga võitis korviderohke avaveerandi küll 30:24, kuid poolajapausiks oli seis viigis 49:49. Kolmanda veerandaja alguses tegi Tallinna Ülikool aga 8:0 spurdi ning viimasele neljandikule mindi vastu juba nende 76:63 juhtimisel. Viimased kümme minutit möödusid tasavägiselt ja kaheksast punktist lähemale G4S Noorteliiga enam ei jõudnud.

Tallinna Ülikooli resultatiivseim oli Trine Kasemägi, kes viskas 21 punkti, võttis 8 lauapalli ja andis 5 korvisöötu. Kaksikduubli teinud Maaja Bratka arvele jäi 19 silma ja 12 lauapalli ning Birgit Piibur viskas 14 punkti. Kati Rausberg lisas 11 ning Sofia Kosareva ja Annika Köster said mõlemad kirja 10 punkti.

G4S Noorteliiga poolel sai suurepärase esitusega hakkama Janne Pulk, kes kogus mängu parimana 30 punkti, võttis 3 lauapalli ning jagas 6 resultatiivset söötu. Johanna Eliise Teder lisas 20 ja Marie Anette Sepp 18 punkti.

Finaalis läheb Tallinna Ülikool vastamisi Tartu Ülikool/Kalevi ja Audentese Spordiklubi paari võitjaga.