fbpx
Close

INTERVJUU | Erik Keedus: mida aasta edasi, seda raskemaks on vastased mul viskamise teinud

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

TalTech/Optibeti meeskond ei saanud lõppenud hooajal oma mängu kuidagi käima ning Paf Eesti-Läti liigas esimesena play-off’i ukse taha jäänud tiim pidi ka Eesti meistrivõistlustel tunnistama kohe veerandfinaalis Viimsi/Sportlandi paremust mängudega 3-0. TalTechi ühe kogenuma mängumehe Erik Keeduse sõnul jäi aastast palju asju kripeldama ning eesmärgid jäid meeskonnal täitmata ja potentsiaal välja mängimata.

Aprillis 33-aastaseks saanud Keeduse enda numbrid olid ka tema viimaste aastate madalaimad, kui keskmiselt 21 minutiga kogus kogenud ääremängija 5,9 punkti, 3,7 lauapalli ja 1,7 resultatiivset söötu. Küll oli pikaaegne Eesti koondislane ühes statistilises kategoorias kogu liiga peale teine mees, jäädes alla vaid Prometey tagamehele Ilja Sydorovile. Seejuures olid nad kahekesi järgmistel pikalt eest ära. Aga sellest lähemalt juba Korvpall24 portaali intervjuus.

Veel uurime Keeduselt, miks TalTech/Optibet tema hinnangul lõppenud hooajal oma mängu käima ei saanud, mis hinnangu annab ta enda esitustele, kui palju on TalTechi mängu pärssinud see, et neil pole olnud klassikalist keskmängijat, mis jäi vajaka välismaalt sellele positsioonile appi palgatud grusiinil ja ameeriklasel, kes tiimi noortest läks tänavu kõige enam edasi, mis on meeskonna liidriks kerkinud Oliver Metsalu fenomen, miks lätlane Kristaps Gluditis ei näidanud Rakvere aastaga võrreldavaid numbreid, kes üllatas teda Eesti liigas sel hooajal kõige enam, kas ta on tänasel päeval veel profikorvpallur või teeb seda teiste tegemiste kõrvalt ning kas ja kus ta oma kõrgliigakarjääri jätkab.

scroll to top