fbpx
Close

INTERVJUU | Gerrit Lehe lubab Viimsi publikule meelelahutust: oleme noored ja meile meeldib veidi pulli ka teha

-Gerrit Lehe | Foto: KK Viimsi

Suve lõpus Eesti U18 tiimiga Ungarist 3×3 korvpalli MM-ilt naasnud ja neljanda koha saavutanud Gerrit Lehe mängis eelmisel hooajal Saksamaa esiliigas Tübingeni Tigersi ridades ning on uueks hooajaks tagasi Eestis, kui tõmbab selga KK Viimsi särgi. Tübingeni Tigers tõusis uueks hooajaks Saksamaa kõrgliigasse, mis Lehe jaoks tähendas, et oli vaja hakata leidma uut mängupaika, sest Tübingeni poolt pakutud viies liigatase poleks olnud tema jaoks piisav.

Lehe mullu kahjuks siiski palju võimalusi esiliiga võistkonna eest ei teeninud, pääsedes väljakule neljas mängus keskmiselt 6,3 minutiks. Aga Lehe kandis rolli Saksamaa tasemelt neljandas liigas Regionaalligas, kus Tübingeni eest 19 väljakul käidud mängus aitas ta võistkonda keskmiselt 9,5 punkti, 3,4 lauapalli ja 1,8 sööduga. Lehe jaoks on uus hooaeg esimene Paf Eesti-Läti liigas ja KK Viimsi tuleb uuele hooajale vastu noore koosseisuga, mis Lehe sõnul oli üks faktoreid valiku tegemisel. Paraku sai Lehe U18 3×3 korvpalli MM-il pronksimängus Sloveenia vastu vigastada, tehes kohtumise lõpus oma puusale liiga. See tähendab, et vähemalt hooaja alguses peab ta mõnda aega olema pealtvaataja rollis (intervjuu ilmumise hetkeks pole Lehe veel Viimsi eest väljakul käinud – toim.).

Korvpall24.ee portaal sai Lehega jutule põhihooaja eel Tallinna Karika turniiril, kui KK Viimsi kohtus poolfinaalis hilisema turniiri võitja Tallinna Kaleviga. Intervjuus 18-aastase mängumehega tuleb juttu U18 3×3 MM-ist ja sellest, mis tunne on olla maailma neljas, mullusel hooajal Saksamaal kogetust, seal jätkamise võimalustest ja nende luhtumisest. Samuti saame teada, mida arvab Lehe uue hooaja eel KK Viimsi käekäigust ning millised on ta ootused uueks hooajaks.

scroll to top