fbpx
Close

INTERVJUU | Kaspars Majenieks Eesti naiste korvpalli hetkeseisust: peame astuma sammu tagasi ja rohkem koostööd tegema

-Kaspars Majenieks | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste rahvuskoondise peatreener ja Audentese Spordigümnaasiumi tüdrukute osakonna eesotsas töötav Kaspars Majenieks on kohalikus korvpallis tegutsenud üle kahe aasta. Korvpall24.ee portaal uuris lätlaselt, milline tuleb Audentese naiskonna hooaeg ja kuidas mõjutab Eesti naiste korvpalli see, et kõrgemal tasemel tänavu ühtegi Eesti võistkonda ei näe.  

Enne Eestisse tulekut hankis Majenieks kogemusi Lätis erinevatel tasemetel, kus ta on tööd teinud nii poiste ja tüdrukute kui ka meeste ja naistega. 2021. aasta suvel tuli lätlane Eestisse ning asus Eesti naiste ja tüdrukute korvpalli edendama.

Intervjuus 40-aastase treeneriga saime ülevaate, kus Audentese Spordigümnaasiumi võistkond tänavu mängima hakkab ning miks tehti just sellised otsused. Muidugi tegime lätlasega juttu ka sellest, kuidas mõjutab Eesti naiste korvpalli seisu TalTechi naiskonna lagunemine. Samuti küsisime, mida tuleks tema arvates teha teisiti, et Eestit saadaks senisest suurem edu ja meil oleks rohkem naisi, kes korvpalli mängivad.

scroll to top