fbpx
Close

INTERVJUU | Isikliku edasimineku nimel klubi vahetanud Patrik Saal: TalTechis on mu roll tunduvalt suurem

-Patrik Saal | Foto: TalTech Basketball Facebook

Kogu oma senise karjääri Taaralinnas veetnud ja end Tartu Ülikool Maks & Mooritsa meeskonnas üles töötanud Patrik Saal tegi käimasoleva hooaja eel värskendava vangerduse ning kuulub tänavu hoopis TalTech/Optibeti koosseisu. Korvpall24.ee otsustas andekalt kolmestekütilt uurida, mis asjaolud ajendasid tal juba vägagi tuttavaks olnud ülikoolisatsi teise vastu vahetama ning kuidas on selle uue lehekülje pööramine tema jaoks sujunud.

Pealinna meeskonnaga liitumise tagamaid ja uude seltskonda sulandumisega kaasnenud väljakutseid lahkav vestlus leidis aset vahetult pärast TalTechi kodumängu, kus pikalt sõiduvees olnud tiimil tuli Eesti-Läti liiga autsaiderilt Läti Ülikoolilt vastu võtta üllatuslik kaotus. Keerulisest mängupäevast olenemata näitas 23-aastane Saal endale omaselt üles tõelise mängumehe tegutsemist, vastates avatult Tartu aega jäänud otsuste, keskkonnavahetuse ja isikliku edasiminekuga seotud küsimustele.

Juba seitsmendat hooaega kohalikus kõrgliigas palliva Saaliga tuli juttu ka tema rollist uues meeskonnas ja peatreener Alar Varrakuga kokku lepitud ülesannetest, mida tal teiste TalTechi andekate ning end tõestada tahtvate noorte kõrval täita tuleb. 206 cm pikkune ääremängija analüüsis muuhulgas ka enda seni suurimaks trumbiks olevat kaugviset ja selle oskusega kaasnevat vabadust julgete visete võtmiseks. Intervjuu lõpetuseks tõi Saal välja veel platsi peal arenguruumi vajavad elemendid ning pani sõnadesse oma edasised korvpallialased eesmärgid.

scroll to top