fbpx
Close

INTERVJUU | JeQuan Lewis: teame, et osad fännid on meisse usu kaotanud, kuid võitleme edasi ning saavutame oma eesmärgid!

Avatar
-JeQuan Lewis | (c) Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo põhimängujuht JeQuan Lewis (27-aastane, 185 cm) on sel hooajal dirigeerinud Eesti tippklubi rünnakuid ning teinud seda korralikult. Kuigi kõige viimased uudised räägivad, et Lewist tabas kubemevigastus, mis võib ta pikemaks ajaks platsi kõrvale jätta, siis hetkel pole kahtlustki, et ameeriklase näol on tegemist tänavuse hooaja Kalevi ühe liidermängijaga, kelle esitustest on tihti sõltunud nii meeskonna triumfid kui ka põrumised.

Korvpall24 tegi Lewisega juttu juba hooaja eel, kus mees rääkis pikemalt, kust ta tuli, kes ta koha NBA-s ära võttis ning paljust muust. Seekord ajasime juttu detsembri lõpus Viimsis ning Lewis lahkas põhjalikult, mis Kalev/Cramoga karikafinaalis juhtus, mida ta Eestis mängides on õppinud, kuidas treenerid mängijatesse suhtuvad ning Kalevi salarelva.

Lewise keskmised näitajad Paf Eesti-Läti liigas on 18,6 minutiga 9,9 punkti, 4,4 korvisöötu, 1,9 lauapalli ning 1,3 vaheltlõiget mängus. VTB Ühisliigas on Lewis veelgi rohkem tiimi tassinud, kui 28 minutiga on keskmiselt toonud 12,1 punkti, 6,8 korvisöötu, 2,9 lauapalli ning 1,4 vaheltlõiget kohtumises. Meistrite liigas panustas Lewis veelgi rohkem ning tabas kolmeseid kadestamisväärse 54,5 protsendiga.

Viimsi on tugev meeskond, aga seni olete neid võitnud mängeldes. Mis selle taga on?

Valmistusime Viimsiga mänguks väga põhjalikult (Kalev/Cramo võitis 97:49 – toim.). Viimased päevad oleme tõeliselt fokuseeritud olnud ning iga detaili üle käinud. Viisime oma mänguplaani ellu nii, nagu soovisime. Viimsil oli ka kaks olulist lüli puudu (Ronalds Zakis ja Rain Veideman – toim.) ning kasutasime selle nõrkuse ära. Olime hästi puhanud ning ootasime juba väga platsile saamist.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline