fbpx
Close

Arizona meediaväljaande uusaastasoov: Kerr Kriisa võiks trash talk’i hoida vastasmängijate tarbeks

-Kerr Kriisa | Foto: AFP/Scanpix

Eesti korvpallikoondise tagamängija Kerr Kriisa ja kogu Arizona Wildcatsi meeskond on tänavuse hooaja esimese poole esitustega USA üliõpilasliigas NCAA pannud endast päris tihti rääkima ja kirjutama nii Eesti kui Arizona osariigi spordimeedia. Väljaanne Arizona Desert Swarm avaldas aasta esimesel päeval loo, kus kirjutas lahti kõigi Wildcatsi põhimeeste kohta ühe uusaastasoovi, mismoodi nad võiksid oma mängu veel paremaks timmida.

21-aastast ja 190 cm pikkust Kerr Kriisat puudutava lõigu pealkirjas on eestlase kohta välja käidud uusaastasoov kirja pandud sellisena: hoiab trash talk’i (eesti keeles head vastet väljendile trash talking pole – toim.) vastasmängijate tarbeks.

“Kriisa on hea meelega võtnud endale n-ö pahalase rolli, saades innustust vastasvõistkonna fännide suust kuuldavast sõimust ning isegi mõnede Arizona poolehoidjate Twitteri kriitikast. Ta on ka platsil meisterlik trash talker, nii verbaalselt kui oma žestidega. Aga ta hoolitseb alati, et see kõik oleks tagatud ka korraliku mänguga,” kirjutab Arizona Desert Swarmi ajakirjanik Brian J. Pedersen.

scroll to top