fbpx
Close

Peep Pahv Keila ambitsioonidest: oleme siin poolsosinal rääkinud, et võiks esiliigas jõuda päris tippu ja meistriliigasse murda

Avatar
-Peep Pahv ja Keila Korvpallikool | Foto: Siim Semiskar

Värvikas peatreener Peep Pahv kommenteerib Keila esindusmeeskonna senist käekäiku ja toob esile Aivar Kuusmaa alistamist; õigustab leegionäride palkamist ja paljastab, millest jääb Serbia keskmängijal vajaka; kiidab Keila kasvandikke ja ei välista uute mängijate värbamist; ei peaks tänavu üllatuseks kohta esiliiga Final Fouris ja soovib Keila lähiaastatel viia meistriliigasse.

Lugu ilmus esmalt 30.12 Keila Lehes.

Keila Korvpallikooli esindusmeeskonna teine hooaeg Saku I liigas on jõudnud umbes poole peale, mistõttu on paslik teha vahekokkuvõte. Kui möödunud, koroonaviiruse tõttu lühikeseks jäänud  debüüthooajal teenis Keila põhihooajal kaks võitu ja kümme kaotust, siis tänavu on jõulupuhkuseks võitude arv juba kahekordistatud – kümnest mängust on võidetud neli ja kaotatud kuus. Tosina esiliiga meeskonna seas tähendab see praegu seitsmendat kohta.

Potentsiaali on enamaks

Esindusmeeskonna peatreener Peep Pahv aga hooaja algusega rahule ei jää, kuna mängijaid kimbutanud haiguste ja vigastuste tõttu olid võidud visad tulema. „Kui mehed olid tagasi koos, läksid mängud ka paremaks. Viimasest neljast mängust saime juba kolm võitu, see oli juba päris hea. Mäng hakkas natukene minema sinnapoole, kuhu tahaks, et läheks. Aga päris pikk tee on veel kindlasti minna,“ tõdes Pahv.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline