fbpx
Close

INTERVJUU | Treeneriametisse sisse elanud Timo Eichfuss: on tekkinud väikene kripeldus, et äkki on võimalus meistriliigasse naasta

Avatar
-Timo Eichfuss | Foto: Siim Semiskar

Detsembri keskel Tartus peetud Eesti korvpalli karikavõistluste lõppvaatusel pidi naiste konkurentsis neljanda kohaga leppima endise meistriliigamängija Timo Eichfussi juhendatav BC Elva CHK/Tartu Ülikool, kes jäi pronksikohtumises 54:95 alla Tallinna Ülikoolile.

Korvpall24 haaras pärast seda mängu särginurgast kinni viimati veel 2019/20. hooajal Eesti-Läti liigas meistriliiga tasemel mänginud 33-aastaselt Timo Eichfussilt, et rääkida nii Elva naiskonna tegemistest kui ka Eesti naiste korvpalli hetketasemest üldisemalt.

Lõpuks liikus intervjuu loomulikult ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna juurde, kes tolleks hetkeks oli Superkarika poolfinaalis TalTechi üllatanud, aga suur finaali triumf oli veel olemata. Aastaid Tartu klubis pallinud Eichfuss üllatas lõpetuseks avaldusega, et on vaikselt mõelnud teha kõrgliiga tasemel tagasitulekut. Nii et mänedžerid, kellel on vaja ääremängija positsioonile kogenud mängumeest, võtke telefon ja tehke Timole üks kõne!

Viimased kaks hooaega on mõned aastatd tagasi vaid 31-aastasena kõrgliigakorvpallist eemale astunud Eichfuss töö kõrvalt pallinud Saku I liigas ning tema tänavused numbrid Tartu Kalev/Estiko tiimi eest on olnud viie kohtumisega keskmiselt 31,7 minutit, 14 punkti, 7,4 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Timo, kuidas oled Sina kui endine mängija nüüd treeneriametisse sisse elanud?

Täitsa hästi olen sisse elanud. Näha on, et ma ikkagi olen noor treener ja õpin veel palju. Kõik viskavad siin nalja, et olen saanud nappe ühepunktilisi võite ja kaotusi. Kogemustepagas ja koolitus on mul hea (Muigab.).

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline