fbpx
Close

INTERVJUU | Treeneriametisse sisse elanud Timo Eichfuss: on tekkinud väikene kripeldus, et äkki on võimalus meistriliigasse naasta

-Timo Eichfuss | Foto: Siim Semiskar

Detsembri keskel Tartus peetud Eesti korvpalli karikavõistluste lõppvaatusel pidi naiste konkurentsis neljanda kohaga leppima endise meistriliigamängija Timo Eichfussi juhendatav BC Elva CHK/Tartu Ülikool, kes jäi pronksikohtumises 54:95 alla Tallinna Ülikoolile.

Korvpall24 haaras pärast seda mängu särginurgast kinni viimati veel 2019/20. hooajal Eesti-Läti liigas meistriliiga tasemel mänginud 33-aastaselt Timo Eichfussilt, et rääkida nii Elva naiskonna tegemistest kui ka Eesti naiste korvpalli hetketasemest üldisemalt.

Lõpuks liikus intervjuu loomulikult ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna juurde, kes tolleks hetkeks oli Superkarika poolfinaalis TalTechi üllatanud, aga suur finaali triumf oli veel olemata. Aastaid Tartu klubis pallinud Eichfuss üllatas lõpetuseks avaldusega, et on vaikselt mõelnud teha kõrgliiga tasemel tagasitulekut. Nii et mänedžerid, kellel on vaja ääremängija positsioonile kogenud mängumeest, võtke telefon ja tehke Timole üks kõne!

scroll to top