fbpx
Close

INTERVJUU | Karjääri parimat hooaega tegev Kristen Kasemets: mina olen Keila kõige parem viskaja

-Kristen Kasemets | Foto: Rasmus Pitkänen/Keila KK

Tänavune kõrgliigadebütant Keila KK on kindlasti ületanud paljude kaasaelajate ootuseid, kui oma esimesel hooajal tippseltskonnas Paf Eesti-Läti liigas saadi kätte kahekohaline arv võite. Üheks suureks boonuseks on ka mitme kohaliku Eesti noore mängumehe suure vastutuse kandmine ning esiletõus. Kõige enam on silma paistnud 20-aastane ja 191 cm pikkune tagamees Kristen Kasemets.

Varem ka Tallinna Kalev/TLÜ ja Rakvere Tarva meeskondades meistriliiga õhku nuusutada saanud Kasemets on tänavu tegemas selgelt oma karjääri edukaimat hooaega, kui on Keila särgis seniste mängudega kogunud keskmiselt 25,5 minutit, 10,6 punkti, 4,5 lauapalli, 1,9 resultatiivset söötu ja 1,2 vaheltlõiget. Korvpall24 portaal uuris Kasemetsalt, kuidas ta ise käesoleva hooajaga rahule on jäänud ning kas ta on ikkagi leidnud selle stabiilsuse, mida ta enne hooaega lootis.

Saame intervjuus Kasemetsa käest teada, kas tema jaoks on Keila korralik võidusaak samuti üllatus, kuidas ta on rahul enda numbritega, kuidas on ta kerkinud oma tiimi paremuselt teiseks lauavõitlejaks, kui palju suudab ta Keilat mängujuhi positsioonil abistada, mis mees on peatreener Peep Pahv ning kas õpetajast vanameister Kaido Saks nooremaid kolleege ka ulakuste tegemiste pärast noomib. Lõpuks paneb Kasemets konkreetselt paika, kes on Keila parim viskaja ning on oma sõnade kinnituseks valmis ka vanemate meeste duellikutsed vastu võtma.

scroll to top