fbpx
Close

INTERVJUU | Karl Johan Lips rääkis enne Itaaliasse lahkumist kõik südamelt ära: kes paneb Viimsis kõik joonele, kes otsib maasikaid ja kes on “huvitavate” videote mees

-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

Karl Johan Lips (25-aastane, 200 cm) on selline mees, kes enda tuliste esituste ning show‘ga tõmbab saalis publiku korralikult käima. Selle nädala kolmapäeval selgus, et vähemalt järgmised paar kuud saavad tema mängu nautida Itaalia klubi Chieti Basketi fännid, kuna Lips siirdus Itaalia tugevuselt teise liigasse Serie A2 tasemele.

Korvpall24 portaalil oli Lipsuga veidi enam kui nädal aega tagasi tehtud muhe intervjuu, kus ääremängija avas tausta, millised mehed ja korvpallurid on ülejäänud Viimsi tiimi pallurid. Avaldame intervjuu vaatamata sellele, et ääremängija KK Viimsi/Sportlandi tiimist nüüd lahkus, kuna nii väärt materjali oleks patt ajaloo prügikasti visata.

Intervjuud lugedes arvestage siis faktiga, et see on antud enne Lipsu Itaaliasse siirdumist. Kui kaugel tema läbirääkimised Chietiga tol momendil olid, teab ilmselt vaid mees ise koos oma lähikondlastega.

scroll to top