fbpx
Close

INTERVJUU | Kossuperekonnast hoopis ujujaks sirgunud Ralf Tribuntsov: korvpallurite kehad ei sobi ujumiseks

-Ralf Tribuntsov | Foto: Eesti Ujumisliit

Eestis on mitmeid korvpalliperekondasid, kus armastus ala vastu on edasi kandunud põlvest põlve. Pole aga harvad ka juhused, kus spordipisik küll möllab peres jõuliselt, aga ala valikuga minnakse hoopis teist rada. Korvpall24 portaal otsustas ühe sellise loo veidi ka lahti rääkida, kui tegime intervjuu tippujuja Ralf Tribuntsoviga.

Lugematul korral Eesti meistriks kroonitud 28-aastase Ralf Tribuntsovi isa on teatavasti endine Eesti meistriliiga tasemel mängija, hilisem treener ning praegune Kadrina Karude mänedžer Raivo Tribuntsov ning vend Raimond on mänginud Rakvere Tarvas meistriliiga korvpalli ning esindamas hetkel samuti Kadrina Karude värve.

Uurisime Ralfilt, kuidas on see võimalik, et tema niimoodi pallile käega lõi ning hoopis basseiniveest oma spordiarmastuse leidis, kui palju ta elab kaasa isa tegemistele Kadrina Karudega, millal ta vennaga viimati üks-üks mängis ja mis seisuga lõppeks nende tänane omavaheline kossulahing ning kes kuuluvad tema ujujatest koostatud sümboolsesse korvpalliviisikusse. Ujumisest ja tema seitsme aasta tagusest USA üliõpilasliiga triumfist Lõuna-California ülikooli (USC) ridades räägime samuti.

scroll to top