fbpx
Close

INTERVJUU | Kregor Hermet ootustest Kalev/Cramole: kui play-off´is ei võida, ei tähenda põhiturniiri võit enam midagi

-Kregor Hermet | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

Neljandat hooaega järjest BC Kalev/Cramo koosseisu kuuluv Kregor Hermet on tänavu varasemast veelgi stabiilsemat taset näitamas ning mitme mängija väljalangemise tõttu tavapärasest suuremat vastutuskoormat kandmas. Sel hooajal teele ette sattunud keerdkäigud on küll nõudnud nii Hermetilt endalt kui ka Kalev/Cramolt tervikuna omajagu jõupingutusi, kuid ühtset sisu näitav sats on 26-aastase mängumehe väärtusliku panuse toel sellegipoolest eduka kulminatsioonini purjetamas.

Hõreda rivistuse kiuste Eesti-Läti ühisliiga põhiturniiri kindlal esikohal lõpetanud meeskond on nüüdseks teinud algust oluliste kohamängudega, kus avalikkuse suures huviorbiidis Eesti esiklubile erilist eksimisruumi ei võimaldata. Juba küllaltki muljetavaldava kogemustepagasiga Hermet tunnistas Korvpall24.ee portaalile antud usutluses, et Heiko Rannula poolt juhendatavas Kalev/Cramos mängimise ja järjepanu võimsate ambitsioonide täitmisega kaasneb sedavõrd tähtis vastutus, mille ohjeldamisega tuleb nii mõnelgi võrdlemisi palju vaeva näha.

Just sedasorti pingega toime tulemine ja teiste kohalike klubidega võrreldes pisut suuremate ootustega hakkama saamine pakkusidki ühisliiga veerandfinaalseeria avamängu järel peetud intervjuus enim kõneainet. Pealinna satsi üheks väärtuslikuks mängumeheks olev Hermet rääkis avameelselt ka iseendale käimasolevaks hooajaks seatud eesmärkidest ja nii vaimsetest kui ka füüsilistest verstapostidest, mida tal on tulnud nende saavutamiseks ületada. Pidevalt enesearengusse panustava ja iga päev värske pilguga treeneritepingilt tulevatele nõudmistele otsa vaatava 205 cm pikkuse ääremängijaga tuli pikema vestluse käigus jutuks ka kõikuva enesekindluse kontrolli all hoidmine ning raskustele vaatamata stabiilselt enda osa ära tegemine.

scroll to top