fbpx
Close

INTERVJUU | Raskest põlvetraumast taastuv Anete Elisabeth Adler: oma täielikku potentsiaali ma mängudes näidata veel ei jõudnud

-Anete Elisabeth Adler | Foto: Boston University Athletics

Kaks aastat tagasi siirdus Anete Elisabeth Adler pärast edukat hooaega Eesti naiste esiliigas ookeani taha ja liitus USA üliõpilasliigas NCAA palliva Rhode Islandiga. Sügisel vahetas 20-aastane keskmängija kooli ja liitus Bostoni ülikooliga, kuid paraku pani detsembris saadud raske vigastus tema hooajale varakult punkti. Korvpall24.ee portaal rääkis intervjuus Adleriga tema vigastusest, sellest taastumisest ja käesolevast hooajast. 

Mullu Rhode Islandi naiskonnas pallinud eestlanna sai eelmisel hooajal kirja 10 mängu, kus tema arvele jäi keskmiselt 4,5 minutiga 1,6 silma ja 0,7 lauapalli. Seejärel kooli vahetanud keskmängija roll uues mängupaigas kasvas, kuid kahjuks lõpetas vigastus hästi alanud hooaja. Enne vigastust jõudis 199 cm pikkune Adler Boston University särgis teha kaasa kaheksas kohtumises ning neis jäi keskmiselt 17,5 minutiga tema arvele 6,4 punkti, 3,6 lauapalli ja 1,3 korvisöötu.

Intervjuus saime teada, mis vigastus eestlannat tabas, kuidas see juhtus ja mismoodi on taastumine kulgenud. Adler rääkis, kui pikalt ta suure tõenäosusega platsilt eemal on, millal ta uuesti mängima saab hakata ning millised tingimused tal taastumiseks kohapeal on. Muuhulgas tuli juttu kooli vahetamisest, tiimiga rahulolust, eestlanna rollist väljakul ning lisaks saime teada, millised on 20-aastase keskmängija tulevikuplaanid.

scroll to top