fbpx
Close

INTERVJUU | Läbi härrasmeeste klubi Tartusse ehk alles hiljuti korvpallile lõplikult käe andnud Johnny Hughes’i teekond

-Johnny Hughes III | Foto: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Kevadel Eesti meistriliigas finaali jõudnud Tartu Ülikool Maks & Moorits on algavaks hooajaks meeskonna komplekteerinud ning üheks huvitavamaks täienduseks on kindlasti ameeriklane Johnny Hughes III. Alles hiljaaegu lõplikult korvpallile pühendunud mängumehele on Tartu meeskond uuel hooajal asetanud suured ootused ning esimeses treeningmängus on Hughes neid ka juba õigustanud.

25-aastane ääremängija jõudis eelmisel hooajal märgi maha panna kahes meile eksootilises riigis. Küprose liigas Enosis Neon Paralimni meeskonnas profidebüüdi teinud Hughes kogus 5 mängu ja 23,1 minutiga keskmiselt 10,8 punkti, 6,6 lauapalli, 1,2 vaheltlõiget ja ühe viskeblokeeringu. Seejärel liikus 203-sentimeetrine ameeriklane Mehhikosse, kus tegi Caballeros de Culiacana särgis kaasa 40 mängu, mille jooksul läksid statistikasse kirja 27 minutit, 15,6 punkti, 7,2 lauapalli ja 1,5 vaheltlõiget.

Alljärgnevas usutluses jagas Hughes Korvpall24.ee portaalile enda teekonda korvpalli juurde ning järgnenud tuhkatriinulugu ülikooliaastatel. Saime ülevaate tema Euroopa kogemustest ning kuidas ta end ühtäkki härrasmeeste klubist leidis. Tartu poolehoidjad saavad hea ülevaate, millistes mänguelementides motiveeritud mängumees neid uuel hooajal rõõmustama hakkab, milline NBA legend on tema suurim eeskuju ning kuidas lahendab ta lõpusekunditel otsustava finaalmängu.

scroll to top