fbpx
Close

INTERVJUU | Manny Suarez senisest karjäärist, talvekülmadest, Kalevisse sattumisest ja oma suurimast nõrkusest

-Manny Suarez | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo igasuvisesse rutiini kuulub ühe korvialuse jõu palkamine ning selleks hooajaks langes liisk Hispaania juurtega ja Tšiili koondist esindava Manuel (ehk Manny) Suareze peale. Peatreener Heiko Rannula saab mõlemakäelist 208-sentimeetrist mängumeest kasutada nii korvi all kui ka perimeetril, mis omakorda annab võimaluse koosseisudega varieerida.

Eelmisel hooajal Bulgaaria kõrgliigas BC Botevgradi Balkani särgis end meistriks mänginud Suareze numbriteks kujunesid ligi 25 minuti jooksul kogutud 16,8 punkti, 8,7 lauapalli, 1,4 korvisöötu, 1,4 vaheltlõiget ja 1,5 blokki. FIBA Europe Cupil läksid statistikatabelitesse keskmistena kirja 12 punkti, 7 lauapalli, üks vaheltlõige ja üks blokk.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus meenutab peagi 30-aastaseks saav pallur enda meelisala juurde jõudmist ülikooliaastatest kuni senise profikarjäärini. Saame teada huvitava seose tema ja Nikolai Varbanovi vahel (kunagine Bulgaaria kõrgliiga MVP, mängis Kalev/Cramos hooajal 2011/12 – toim.) ning milline üllas unistus tal korvpallurina on. Manny avab ka enda suurima nõrkuse ning kinnitab, et tema on Eestis peatselt algavaks “jääajaks” hästi valmistunud.

scroll to top