fbpx
Close

INTERVJUU | Martin Paasoja covidi mõjudest ning põhjustest, miks ta on agendile öelnud, et too teda väga ei tüütaks

-Martin Paasoja | Foto: Siim Solman/Avis Utilitas Rapla Facebook

Eelmisel hooajal Hispaania esiliigaklubis Real Valladolidis raske põlvetrauma saanud ja alles veidi vähem kui aasta hiljem võistlusmängudes platsile naasnud Rapla Avis Utilitase tagamängija Martin Paasoja on enda sõnul läbi elatud katsumusest taastunud ja seda on nähtud ka kõrvalt. Nimelt kutsus Jukka Toijala 29-aastase ja 191 cm pikkuse tagamehe veebruaris peetud mängudeaknas ka 16 koondislase hulka.

Kuigi kummaski kohtumises Poolaga Paasoja protokolli ei pääsenud ja pidi mängu pingilt jälgima, siis koduklubi Rapla eest on mees olnud kohe väljakule naasmise hetkest väga nähtavas rollis. Paasoja keskmised numbrid üheksa kohtumisega Eesti-Läti liigas on olnud 23,5 minutit, 9,6 punkti, 2,4 lauapalli, 2,9 korvisöötu ja koguni 2,1 vaheltlõiget. Kui eemaldada pingereast 1-5 mängu mehed, jääb Paasoja kogu liiga peale vaheltlõigete keskmise näitajaga alla üksnes heale kamraadile Rait-Riivo Laanele (2,75), kes tänavu kaitseb KK Viimsi/Sportlandi ridu.

Märjamaal pärast valusat lisaajakaotust Ogre vastu Korvpall24 portaalile intervjuu andnud Paasoja proovis selgitada põhjuseid, miks Rapla jaoks läks veebruar veidi lappama, kui neljast mängust suudeti võita vaid Läti Ülikooli ning kaotused tulid lisaks Ogrele ka neist tabelis tagapool paiknevatelt Tartu Ülikool Maks & Mooritsalt ja Valmieralt. Lisaks vaatasime Paasojaga tulevikku ning tahtsime teada, kas tema paranemine ja järjest paremasse vormi tõusmine on ehk silma jäänud ka piiri taga.

scroll to top