fbpx
Close

INTERVJUU | Miks valis nimekates klubides tiirelnud Lluis Riera Rapla, mis teda kõige enam närvi ajab ja mida meeskonnalt võiks oodata?

-Lluis Riera | Foto: Rapla Avis Utilitas

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond tegi algava hooaja eel julge käigu, kui tõi tiimi peatreeneriks 42-aastase hispaanlase Lluis Riera, kelle abitreeneri positsioonilt ette näidata väga esinduslik CV. Euroliiga, Hispaania kõrgliiga ja VTB Ühisliiga klubide mängijaid abitreenerina ohjanud Riera on nüüd Raplas mõnda aega tiimi hetkekoosseisuga tööd teinud ja plaane paika pannud.

Korvpall24 intervjueeris hispaanlast momendil, kui Rapla oli tema käe all veidi enam kui nädala jagu treeninud. Uurisime Riera käest muuhulgas, millise esmamulje mängijad talle jätnud on, millise taktikaga ta proovib tiimi mängima saada, miks otsustas ta oluliselt nimekamate klubide juurest Raplasse tulla ning mis teda treenerina kõige rohkem närvi ajab.

Intervjuu lõpus pinnisime Rapla värskelt peatreenerilt välja ka sealseid noormängijaid kindlasti rõõmustava uudise. Nimelt on Badalona Joventuti taustaga hispaanlasel väga hästi selge, kas ja kuidas peaks noortele esindustiimis võimalust andma.

scroll to top