fbpx
Close

Ookeani taha kiikav Henri Veesaar teekonnast profikorvpalluriks, eeskujudest ja Eesti koondisesse jõudmisest

-Henri Veesaar | Foto: Siim Semiskar

Eesti noortekoondislasel Henri Veesaarel on olnud tänavu ülimalt tormiline suvi, kui mõne kuu sisse on 17-aastasel ja 211 cm pikkusel mängumehel jäänud debüüt Eesti rahvusmeeskonna särgis, võimsad esitused U18 vanuseklassi Euroopa Challenger turniiril tugevate korvpalliriikide vastu ja hiljuti ka kaasamine oma koduklubi Madridi Reali esindusmeeskonna treeningutele.

Korvpall24 tegi Veesaarega sel suvel kaks intervjuud, mille paneme siinkohal kokku ja toome oma lugejateni ühe loona. Esimese usutluse tegime mullu Madridi Reali järelkasvutiimi eest ka noorte Euroliigas pallinud Veesaarega Eesti rahvuskoondise treeningul enne mänge Islandiga, kui noormees üsna viimasel hetkel koondisesse kutsuti. Teine intervjuu osa on tehtud vahetult pärast rahvuskoondise võidumängu Islandi vastu, kus Veesaar debüteeris meestekoondises vägeva pealtpanekuga.

Eesti viimaste aegade üks talendikam mängumees räägib intervjuus oma tegemistest Madridi Reali superklubis, esimestest rahvusmeeskonna trennidest, koondisekaaslastest, NBA eeskujudest ja tulevikust. Intervjuu teises pooles muljetame Islandi mängu emotsioonide üle.

scroll to top