fbpx
Close

Kõvas konkurentsis laagerduv Kristian Kullamäe: annan endast kõik, et ACB-s väljakule joosta

Avatar
-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise tagaliiniliider Kristian Kullamäe on valmistumas uueks hooajaks koos Hispaania kõrgliigaklubi Burgose põhimeeskonnaga, kellega 22-aastast eestlast seob veel kaheaastane leping.

Viimased kaks hooaega on juba ka Eesti koondises mitmeid hiilgavaid esitusi teinud 194 cm pikkune noormees pallinud Hispaania esiliigas ning eelmise hooaja keskmised numbrid 16,2 punkti, 3,5 lauapalli ja 2,3 söötu Palma meeskonna eest annavad lootust, et Kullamäel õnnestub Burgose põhitiimi ennast sisse murda.

Korvpall24 portaal tegi Kullamäega intervjuu vahetult enne seda, kui tagamees Burgoses meditsiinilisel läbivaatusel oli ja viimasel kahel hooajal korvpalli Meistrite liiga võitnud tiim uue peatreeneri Žan Tabaki juhendamisel treeningutega alustas.

Tänaseks on Burgos mänginud juba ka mitmeid kontrollmänge ja kuigi Kullamäe on olnud ka koosseisus, siis on tulnud mänge pingilt vaadata ning tõestamisvõimalust pole noor eestlane saanudki. Viimases treeningmängus 3. septembril polnud Kullamäe olemasoleva info kohaselt isegi Burgose 12 üles antud mängija hulgas.

Aga liigume umbes kuu ajas tagasi ja loeme, mida Kullamäe siis asjast arvas…

Loe täispikka intervjuud SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline