fbpx
Close

INTERVJUU | Obrad Tomic valusast Belgradi Partizani kogemusest, Eesti-Läti liiga tasemest ja Raplas jätkamise põhjustest

-Obrad Tomic | Foto: Siim Solman/Rapla Avis Utilitas

Eelmisel hooajal Rapla Avis Utilitase korvialust tsementeerinud Bosnia ja Hertsegoviina passiga keskmängija Obrad Tomic jätkab fännide rõõmuks Raplas ka eeloleval sügisel. Eelmisel aastal juba peatreener Arnel Dediciga päris hästi ühise keele leidnud ja meeskonna üheks liidriks kerkinud 208-sentimeetrise Tomici jätkamine on tiimi jaoks oluliseks lüliks, et kevadel medalimõtetega play-off’i suunas vaadata.

Augusti alguses 30 aasta juubelit tähistanud mängumees kogus mullu Eesti-Läti liigas ligi 27 minuti jooksul 14,1 punkti, 7,6 lauapalli ja 1,7 korvisöötu, tabades väljakult 63-protsendilise täpsusega. Eesti meistriliiga arvestuses läksid viie kohtumise keskmistena kirja 14 punkti, 7,2 lauapalli, 1,2 söötu, kusjuures tabavus väljakult oli koguni 82% (31/38).

Hooajaeelses intervjuus avaldas Tomic Korvpall24.ee portaalile senise karjääri eredamaid hetki, lahkas Bosnia korvpalliliiduga seonduvaid segaseid asjaolusid ning vaagis enda koondisekutse võimalusi. Rapla telgitagustesse piiludes saame teada, kes on klubi suurim töörügaja ja naljahammas ning miks otsustas Tomic klubiga jätkamise kasuks. Selguvad ka kaks NBA kogemusega keskmängijat, kes on karjääri jooksul olnud Obradi jaoks kõige kõvemad pähklid ning samuti paneb ta lauale Eesti-Läti liiga kolm parimat eestlast.

scroll to top