fbpx
Close

INTERVJUU | Raylon Howard senisest profikarjäärist, Euroliigas hiilanud sugulasest ning mullu siin mänginud sõbrast

-Raylon Howard | Foto: Avis Utilitas Rapla Facebook

Kevadel Eesti-Läti liigas ja Eesti meistrivõistlustel veerandfinaali jõudnud Rapla Avis Utilitas tõi uueks hooajaks meeskonda ääremängija Raylon Howardi. Korvpall24.ee uuris 25-aastaselt ameeriklaselt, kuidas on mehe senine karjäär kulgenud ja miks otsustas ta just Eesti väikelinnaklubiga liituda. 

Mullu pallis 198 cm pikkune Howard Bosnia meistriliigas Spars Ilidža ridades, kus ameeriklase arvele jäi keskmiselt 24 minutiga 11,5 punkti, 2,8 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu. ABA teises liigas jäi Rapla leegionäri arvele 27,5 minutiga keskmiselt 8,5 silma ja 2,3 lauapalli.

Küsisime Howardilt, mismoodi kulges tema esimene hooaeg Euroopas ja kui keeruline oli siinse korvpalliga kohanemine. Muuhulgas selgub, et Rapla värske täiendus on sugulane ühe legendaarse mängumehega, kes on teda kohanemisel palju aidanud ja olnud ameeriklasele justkui mentor. Lisaks saame teada, et 25-aastane mees oli juba enne Raplaga liitumist Eestiga kursis, sest eelmisel hooajal pallis Tartus Howardi hea sõber. Samuti jagab ameeriklane enda esmamuljet Eestist ning ütleb, milline on tema eesmärk algaval hooajal.

scroll to top