fbpx
Close

INTERVJUU | Õpihimuline Kanada atleet Grant Shephard: Kalev/Cramo treeneritiim on olnud hämmastav

-Grant Shephard (#14) | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

Sel hooajal Eesti-Läti liigas peaaegu alistamatuna püsiv BC Kalev/Cramo tõi otsustavate mängude eel klubisse täiendavat võitjamentaliteeti, kui eesliini kutsuti appi Kanada passiga keskmängija Grant Shephard. Pühapäeval 25. sünnipäeva pidanud 210-sentimeetrine mängumees on 2017. aastal koos tänase NBA staari RJ Barrettiga tulnud U19 vanuseklassis maailmameistriks. Heade füüsiliste eeldustega Shephard annab Eesti meistermeeskonnale korvi all ühe lisakäigu ning tugevdab kindlasti ka lauavõitlust.

Portugali kõrgliigas Esgueira meeskonnas Euroopa debüüdi teinud kanadalane kogus 13 mängu jooksul 29 minutiga 10,4 punkti ja 7,5 lauapalli, tabades kaheseid ligi 65%-lise täpsusega. Kalev/Cramo ridades on esimese viie kohtumise tulemiks 13 minutiga kogutud 5,6 punkti ja 4,2 lauapalli.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus avaldas üdini positiivne Shephard lähemalt Kalev/Cramoga liitumise telgitaguseid ning kuidas laabus kohanemine uue klubi ja treeneritega. Saame teada, millist tüüpi mängijaga on tegemist ning mida ta õppis esimesest Euroopa kogemusest Portugalis. Laiemat kajastamist leiavad ka Kanada korvpalli viimaste aastate jõuline esiletõus ning tema senise karjääri helgemad saavutused.

scroll to top