fbpx
Close

INTERVJUU | Pärnu Sadama klubijuht Johan Kärp: kui minuga midagi ei juhtu, siis tahame ka järgmisel aastal eurosarja mängida

-Johan Kärp | (c) Foto: Korvpall24

Johan Kärp on ilmselt mees, kes korvpallisõbrale suuremat tutvustamist ei vaja. Tegemist on Pärnu mehega, kes võttis 2017. aastal Mait Käbinilt üle Pärnu meistriliigatiimi juhtimise. Korvpallikool Pauluse asutaja ja endine korvpallitreener Kärp on klubijuhina Pärnu Sadamaga võitnud Eesti meistrivõistlustel kaks pronksi, ühe hõbeda ning eelmisel hooajal võitis ta paljude südamed, kui klubi ajaloos esmakordselt tõsteti üles Eesti meistrikarikas. Lisaks teeniti mullusel ajaloolisel hooajal ka Paf Eesti-Läti liiga pronksmedalid.

Uue hooaja algus on aga valitsevale meistrile olnud keeruline. Hooaja esimest poolt on varjutanud suvel toodud välismängijate karmid vigastused, pikalt kestnud kaotusteseeria Eesti-Läti liigas ja eurosarjas, mängijate lahkumised ja ka suvel klubiga liitunud peatreeneri Toomas Annuki väljavahetamine.

Korvpall24 portaal sai valitseva Eesti meistri klubijuhi Johan Kärbiga vestelda jaanuari alguses Kalevi spordihallis, kui Pärnu Sadam kohtus sel hooajal esmakordselt BC Kalev/Cramoga, kellega mullu kevadel võimas poolfinaalseeria maha peeti. Kärbiga tuli juttu keerulisest hooaja esimesest poolest, eurosarjas osalemisest, valitsevale meistrile peale pandavast survest, välismängijatest, Pärnu publikuhuvist ja klubijuhi ootustest hooaja teiseks pooleks. 

scroll to top