fbpx
Close

INTERVJUU | “Poolvälisklubi” Keilaga liituv Karlis Žunda: Eesti korvpallurid on ühed kõvad võitlejad

-Karlis Žunda | Foto: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Eelmisel hooajal kõrgliigas debüteerinud Keila Korvpalliklubi läheb uuele hooajale vastu julgemalt ning meeskonna komplekteerimise käigus jõuti kokkuleppele 198-sentimeetrise lõunanaabri Karlis Žundaga, kes on kogu senise mängijakarjääri veetnud kodumaal, esindades Läti Ülikooli ja BK Liepaja meeskondi.

Augusti lõpus 25. sünnipäeva tähistav viskav tagamängija kogus mullu Eesti-Läti liigas 25 minuti jooksul 8,7 punkti, 4 lauapalli, 2,9 korvisöötu ning 1,1 vaheltlõiget. Žunda meeldejäävaimaks etteasteks kujunes hooaja alguses kogutud 30 silma ja 7 laupalli võidumängus BC Kalev/Cramo vastu, mis kindlasti tõstis mängumehe nii mõnegi peatreeneri vaatevälja.

Korvpall24 portaal uuris juuli viimastel päevadel tehtud intervjuus Karliselt, millist tüüpi mängumehena ta end ise näeb, kui soojad suhted on juba uue peatreeneri Peep Pahviga ning millised tunded valdavad esimeses välisklubis end proovile pannes. Ühtlasi saime teada, kes on tema meelest Eesti-Läti liiga kolm parimat eestlast ning millistest Läti noormängijatest võivad peagi sirguda uued Euroliiga kandidaadid. Lõpetuseks avab mängumees Läti Ülikooli klubi telgitaguseid ning avaldab enda unistuste mängupaigad.

scroll to top