fbpx
Close

INTERVJUU | Troy Barnies suvepealinnas jätkamisest, Eesti klubide fännikultuurist ja parimatest Pärnu kossumeestest

-Troy Barnies | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Värskelt ühest põhitegijast Mihkel Kirvesest loobuma pidanud Pärnu Sadama korvpalliklubiga liitub taaskord kogenud ameeriklane Troy Barnies. Üle-eelmisel hooajal suvepealinna klubi mälestusväärsele Eesti meistritiitlile aidanud 34-aastane Barnies lõpetas kevadel hooaja Poola kõrgliigas Lublin Starti meeskonnas ning võib kujuneda Pärnu eesliinis korralikuks ankruks, kellele peatreener Gert Kullamäe võib igas mängus loota.   

Viimastel aastatel peamiselt Ida-Euroopa klubides ringi reisinud ligi kahemeetrine ääremängija kogus eelmisel hooajal Pärnu särgis 9 mängu jooksul ligi 30 minutiga 11,6 punkti, 4,6 lauapalli, 2,6 korvisöötu ning 1,4 vaheltlõiget. Poolas oli tema roll oluliselt väiksem ning seal läksid ligi 15 minutiga kirja 3,1 punkti ja 1,9 lauapalli.

Korvpall24 portaalile rääkis Barnies enda kohanemisest Eestis ning avaldas ka senistest mängupaikadest lemmikriigi. Saime teada, kes lisaks Pärnu fännidele olid need neli pärnakat, kes mõjutasid kõige enam tema otsust Pärnusse naasta ning millised meeskonnakaaslased jätsid talle Pärnu hooajast kõige eredama mulje. Viimaks avaldab Barnies, millise NBA tippklubi tegemistega ta juba lapsest saadik kõige lähedamalt kursis on ning selgub ka tema kõigi aegade lemmikmängija.

scroll to top