fbpx
Close

INTERVJUU | TalTech/Optibeti nurgakivi Oliver Metsalu: meil pole selliseid “fa-fa” tüüpe, kõik rassivad tublisti

-Oliver Metsalu | Foto: Siim Semiskar

TalTech/Optibeti ridades elu parimasse vormi tõusnud Oliver Metsalu (29-aastane, 196 cm pikkune) on vahest üks liiga mitmekülgsemaid selg ees mängijaid, kes keerutab korvi alt palle sisse nii vasaku kui ka parema käega. Viimasel paaril hooajal on korralikult sisse sopsanud ka kolmesed.

Praeguse hooaja keskmised näitajad on Metsalul tema karjääri parimad. Kokku juba 15. ning TalTechis kuuendat aastat palliv Metsalu toob Paf Eesti-Läti liigas keskmiselt 29,2 minutiga 14,6 punkti, 5,1 lauapalli, 2,4 korvisöötu ja 0,7 vaheltlõiget mängus. Korvpall24 käis Metsalu tegemisi vaatamas 27-punktilises võidumängus Valmiera vastu. Sealgi mängus lollitas pallur vastaseid nii vasaku kui ka parema käega, kontrollis lauda ning leidis söötudega kaaslaseid.

Võidule lisaks andis Metsalu ka ühe muheda intervjuu. Muuhulgas lahkas ta seda, kuidas Eesti-Läti liigas veel play-off’i murda, kuidas nad tugevamaid vastaseid selili plaanivad panna, kes on need tiimid, keda teised üritavad eestikate play-off’ide peale mõeldes esimeses ringis vältida, mille pealt ta tänavu numbrite poolest üht oma karjääri parimat hooaega teeb ning kuidas ta hindab leegionäride ja noorte panust.

scroll to top