fbpx
Close

INTERVJUU | Thomas van der Mars: elasin Kalev/Cramos peatreeneri lahtilaskmist üsna raskelt üle

-Thomas van der Mars | Foto: Siim Semiskar

Hollandi koondise pikaaegse keskmängija Thomas van der Marsi jaoks on Eesti olnud oluliseks paigaks, kui pärast USA ülikooli Kreekas halba situatsiooni sattunud 209 cm pikkune tsenter sai võimaluse esmalt Raplas ja seejärel BC Kalev/Cramos oma profikarjääri õigetele rööbastele lükata.

Pärast 2018. aasta kevadel Eesti meistrina siitkandist lahkumist on 32-aastane van der Mars mänginud kodule ligidal – ühe hooaja Belgias ning viimased aastad kodumaal Den Boschis. Tänavu on van der Mars saanud FIBA Europe Cup sarja raames mängida nii Pärnu Sadama kui ka Kalev/Cramo vastu ning Tallinna tulek ootab teda ja Den Boschi meeskonda algava nädala kolmapäeval veel ees.

Korvpall24 portaalile antud intervjuus rääkisime van der Marsiga pigem nendest Eestis mängitud hooaegadest ning tahtsime hollandlase käest teada, kuidas tema karjäär üldse algas, miks võttis ta poole Kreeka kõrgliigahooaja pealt vastu Rapla pakkumise, mida mäletab ta treener Aivar Kuusmaast, keda mäletab ta oma endistest tiimikaaslastest kõige eredamalt ning kas ta jääb ka pärast mängijakarjääri lõppu korvpalli juurde.

scroll to top