Kalev/Cramo alustas poolfinaalseeriat 57-punktilise võiduga Pärnu vastu

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga poolfinaalis teenis BC Kalev/Cramo võistkond ülekaaluka, 105:48 võidu Pärnu Sadama üle ja asus seeriat 1:0 juhtima.

Cramo võitis tasavägiselt kulgenud esimese veerandaja 24:21, poolajaks kasvatati eduseis aga 15 punktile. Teise poolajaga viskasid võõrustajad koguni 55 punkti Pärnu 13 vastu ja teenisid kokkuvõttes kindla, 57-punktilise võidu.

Thomas van der Mars ja Janari Jõesaar viskasid Cramo eest mõlemad 23 punkti. Branko Mirkovic lisas 15 ja Gregor Arbet 13 silma. Kaksikduubli tegi Bojan Subotic, kes kogus 10 punkti ja 10 lauapalli.

Pärnu parim oli Siim-Markus Post 15 punktiga. Pärnu poolel ei teinud kaasa tagamees Saimon Sutt, kes on hädas tagareie vigastusega. Seeria järgmises kohtumises on mees tõenäoliselt taas rivis.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi 5. mail.