Rockets lõpetas põhihooaja võõrsil napi kaotusega ja langes liigast välja

-Kristian Kullamäe | Foto: Rockets Facebook

Saksamaa korvpalli meistriliiga põhiturniiri viimases mängus pidi Kristian Kullamäe koduklubi võtma võõrsil vastu 81:85 kaotuse Jena Science Citylt. Ühtlasi tähendas see tõsiasja, et klubi uuel hooajal kõrgliigas enam ei jätka.

Võõrustajad oldi avaveerandil 18:14 paremad ja poolajaks juhiti seitsme punktiga. Kolmanda veerandajaga kasvatati eduseis juba 15 punktile, aga Rockets polnud veel lõppsõna öelnud. Viimasel neljandikul suudeti visata 28 punkti Jena 17 vastu, aga kokkuvõttes sellest siiski ei piisanud ja vastu tuli võtta neljapunktiline kaotus.

Kristian Kullamäe kuulus Rocketsi koosseisu, aga mänguaega eestlane ei teeninud. Meeskonna parimana viskas Jerome Randle 20 punkti. Retin Obasohan tõi 18 silma ja Andreas Obst toetas omasid 14 punktiga. Julius Jenkins oli võitjate resultatiivseim samuti 20 punktiga, Skyler Bowlin lisas 14 ja Derrick Allen 12 silma.

Turniiritabelis jäi Rockets (7-27) eelviimasele ehk 17. kohale. Jena (14-20) platseerus 13. tabelireale.