Mailis Pokk ja Keltern tulid Saksamaa meistriks!

-Mailis Pokk ja Keltern | Foto: Facebook

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliigas olid Mailis Pokk ja Keltern ka kolmandas veerandfinaalmängus 64:56 paremad Wasserburgist ning 3:0 seeria üleolekuga võideti meistritiitel.

Avaveerand kuulus Kelternile 17:11 ja poolajale mindi viiepunktilises eduseisus. Tasavägine mäng jätkus, kuid võõrustajad suutsid vahet veelgi kolme silma võrra kasvatada ja kokkuvõttes teeniti kaheksapunktiline võit.

Mailis Pokk mängis pea 34 minutit ja viskas selle ajaga 9 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/5, kolmesed 1/4). Tema arvele jäi veel 4 lauapalli, üks korvisööt ja 2 isiklikku viga.

Võitjate parimana viskas Amber Orrange 29 punkti, Lina Pikciute lisas 7 punkti ja 12 lauapalli. Wasserburgile tõi Margaux Stephanie Pascale Marie Galliou-Loko 13 silma, 11 punkti jäi Haiden Palmeri nimele.