fbpx
Close

Jaak Karp: mängime aasta lõpuni nende meestega, kes meil praegu on

-Rapla Korvpallikooli jõulutrall | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Korvpallikool korraldas taas oma õpilastele suure jõulutralli, kus koos esindusmeeskonna Rapla Avis Utilitase mängijatega lõbutsesid umbes pooled korvpallikooli 170-st lapsest. Üritust vedanud mänedžer Jaak Karp oli taas rahul esindusmeeskonna mängijate panusega lastega tegelemisel ning ütles ka seda, et tänavuse aastanumbri sees enam tiimi täiendust ei tooda.

“Mehed olid tublid! Kuigi see oli enamus mängumeestele ilmselt lõunauinaku arvelt. Kui välismängijad meile tulevad, siis ma esimese asjana räägin üle, kui oluline on see, et nad tajuks, et nad on osa kogu suurest korvpallikoolist. Selliseid üritusi on meil hooaja peale päris palju ja nad peavad oma panuse andma. Õnneks tehakse seda hea meelega,” kiitis Karp esindusmeeskonna pallureid, kes südamega jõulutrallil laste rõõmuks kaasa lõid.

Detsembris lahkus Raplast tagasi Itaalia esiliigasse Eesti koondise tagamees Rain Veideman, kellele asenduse otsimine jääb praeguse arvestusega uude kalendriaastasse.

“Üks mängija, keda me tahtsime, teda me praegu ei saanud. Arvan, et see võimalus jääb meil edaspidi veel õhku, aga peame vahepeal selle nimel tegutsema. Treeneritega ühiselt tehtud otsus on, et mängime aasta viimase mängu ära nende meestega, kes on. Vaatamata sellele, et saime viimati BK Ogre käest kaotuse, siis mängupilt on parem. Teeme selle matši ära ja siis uueks aastaks vaatame, kuidas edasi,” selgitas Karp olukorda.

Rapla viimane mäng 2018. aastal toimub 22. detsembril koduses Sadolini Spordihoones, kui algusega kell 17.00 võõrustatakse kodust konkurenti Tallinna Kalev/TLÜ tiimi. Liigatabelis on Rapla hetkel 5 võidu ja 8 kaotusega 10. real, Tallinna Kalev (8-6) asub neist neli kohta kõrgemal.

scroll to top