fbpx
Close

Joosep Russaku võimas mäng viis Eesti Maaülikool/Skarconi raske lisaaja võiduni

-Joosep Russak | Foto: Siim Semiskar

-Joosep Russak | Foto: Siim Semiskar

Meeste Saku I liiga neljapäevastes kohtumistest toimus kahtlemata põnevaim Tartus, kus kodumeeskond Eesti Maaülikool/Skarcon võitis lisaajal Betoonimeister/SK Nord/Cramo võistkonda tulemusega 99:97. Võitjate poolel tegi võimsa partii Joosep Russak, kelle arvele jäi  39 punkti, 7 lauapalli, 3 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget.

Tartlastest paistis silma ka Randel Rainer Lille 21 punktiga. Kaotajatest tegi silmapaistva esituse Jaagup Toome 25 punkti, 13 lauapalli ja 5 tulemusliku sööduga, Aivar Grüning ja Siim Laur lisasid 18 punkti, viimase arvele jäi ka 9 lauapalli. Tähelepanu väärib ka see, et pealinna meeskond tuli mängule üksnes seitsme mehega ja mängu lõpuks olid neist kaks juba vigadega välja langenud ning neljal mängijal neli isiklikku viga. Teise lisaaja puhul poleks kindel olnud, kas külalised saavad viie mehega lõpetada.

Turniiritabelis on Eesti Maaülikool/Skarcon võistkond 10 võidu ja 3 kaotusega teisel kohal, Betoonimeister/SK Nord/Cramo hoiab 7 võidu ja 7 kaotusega kaheksandat positsiooni.

Teises mängus alistas Tartu Ülikool/Kuremaa SK kodus KK Hito/BC Karjamaa tulemusega 93:81. Võitjate poolelt jäi Oliver Suuroru arvele 18 punkti, 8 lauapalli ja 4 söötu, lauas võitles kõvasti Patrik Saal, kes sai hakkama kaksikduubliga – 13 punkti ja 11 lauapalli. Seitsme mängijaga mängule tulnud kaotajatest oli parim Edvard Trumm, kelle kaksikduubel oli veelgi silmapaistvam – 22 punkti ja 17 lauapalli.

Tartu Ülikool/Kuremaa SK on turniiritabelis 5 võidu ja 9 kaotusega üheksandal real, KK Hito/BC Karjamaa jätkab 2 võidu ja 11 kaotusega viimasena.

TURNIIRITABEL

scroll to top