fbpx
Close

K24 MILANOS | Ukrainlaste endine NBA mees peab Eestit alahinnatud tiimiks, Bagatskis pelgab Kotsarit

-Svjatoslav Mõhhailjuk | Foto: Siim Semiskar

Reedel 21-punktilise kaotusega Itaalia vastu EM-finaalturniiri alustanud Eesti koondisel eriti puhkeaega ei jää, kui 18 tundi pärast eelmise kohtumise lõppu tuleb vastamisi minna Ukrainaga. Ukraina meeskonna turniiri algus oli väga positiivne, kui 90:61 mängiti üle Suurbritannia.

Korvpall24 uuris võidukalt alustanud ukrainlaste käest, kui palju nad teavad järgmise vastase ehk Eesti kohta ning kas nad on meie meeskonda juba jõudnud skautida. Sõna saavad Hispaania tiimis Murcias mängima hakkav 30-aastane Artjom Pustovõi, viimati Prantsusmaal Nanterre’is mänginud Vjatšeslav Bobrov, alles hiljuti NBA klubist Toronto Raptors vabaks lastud 25-aastane väike äär Svjatoslav Mõhhailjuk ja Ukraina koondise lätlasest peatreener Ainars Bagatskis.

“Eestil on hea võistkond, mistõttu peame mängima jõulisemalt kui Suurbritannia vastu ning püsima keskendunud, sest meie jaoks on teise mängu võitmine väga tähtis, sõnas kahe hooaja vahel Gran Ganariast Murciasse siirdunud 30-aastane ja 218 cm pikkune Artjom Pustovõi.

scroll to top