fbpx
Close

Kalev/Cramo keeras pärast avaveerandit kaitse lukku ja võitis kindlalt Superkarika

-2020. aasta Eesti korvpalli Superkarika võitja BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-2020. aasta Eesti korvpalli Superkarika võitja BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Rakveres toimunud Paf Superkarika finaalmängus läksid pühapäeval vastamisi Rakvere Tarvas ja BC Kalev/Cramo. Kui avaveerandil pakkus võõrustajameeskond kohtumise favoriidile väärikat vastupanu, siis poolajaks olid kalevlased 15 punktiga ees. Kolmanda veerandajaga paisus vahe 26 punktile ning lõpuvile kõlades oli Kalev/Cramo teeninud suure 95:56 võidu.

Rakvere Tarvas – BC Kalev/Cramo 56:95 (19:21, 9:23, 12:23, 16:28)

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo peale 51% – 24% ning lauavõitlus võideti 56:27 (ründelaud 17:10). Korvisööte andis Kalev/Cramo rohkem 23:10 ja samuti tehti rohkem vaheltlõikeid 8:6. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 12, Kalev/Cramol 14.

Maurice Kemp viskas Kalev/Cramo parimana 16 punkti ja võttis 10 lauapalli. Kregor Hermet lisas 14 silma ja 4 lauapalli ning Devin Thomas kogus 12 punkti ja 10 lauapalli. Indrek Sunelik tõi 11 punkti.

Rakvere resultatiivseimaks osutus Egert Haller 20 punktiga, kes tabas seejuures vabaviskeid 11/11. Riley Hayes järgnes 10 punkti ja 6 lauapalliga ning Sten Saaremäel lisas 9 ja Kristaps Gluditis 8 silma.

“Kolmas veerandaeg tuleks alustada keskendunult ja seda suutsime seekord teha. See võttis mõnes mõttes mängust põnevuse ära, aga samas näitas, et suudame ka oma mõttetööd kontrollida. Asjad vajavad meie arvates veel lihvimist, aga nõustun tõesti, et mängupilt on läinud loogilisemaks. Kui mängijad peavad õpetustest kinni, siis mõnikord tuleb päris ilusaid asju välja,” rääkis BC Kalev/Cramo abitreener Indrek Reinbok Inspira vahendusel antud intervjuus.

“Uus tagamees Brano Djukanovic peaks saama teisipäeval oma vajalikud protseduurid tehtud ja loodame ta Venemaale kaasa võtta (Kalev/Cramo kohtub 28. detsembril võõrsil VTB Ühisliigas Nižni Novgorodiga – toim.). Samas ootused on kahetised. Ta ei ole sellel hooajal veel mänginud, vaid ise treeninud. Saab näha. Chavaughn Lewis peab ilmselt veel 2-3 nädalat platsilt eemal olema. Tal on tekkinud mingi põletikuline kolle lihasesse,” lisas Reinbok.

scroll to top