Treier ja Sassari juhtisid neljandaks veerandajaks Euroliiga tippklubi vastu, aga seejärel laguneti

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas oli Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo pühapäeval võõrsil vastamisi tabeliliidri Milano A|X Armani Exchange meeskonnaga, kellelt saadi suuremas osas tasavägiselt kulgenud mängus 86:102 (25:26, 22:22, 28:24, 11:30) kaotus.

Kahepunktiviskeid tabas Sassari paremini 55,6% – 46,2%, kuid kolmepunktivisetel oli parem Milano 56,7% – 44,0% ja samuti vabavisetel 88,2% – 72,2%. Lauavõitlus kuulus Milanole 37:30 (ründelaud 12:7). Korvisööte andis Milano rohkem 29:23 ja vaheltlõikeid tegid mõlemad meeskonnad 8. Pallikaotuseid kogunes Milanol 12, Sassaril 14.

Kaspar Treier teenis mänguaega 7 minutit, kuid punktiarve jäi avamata (kahesed 0/1, kolmesed 0/1). Statistikasse läks kirja üks lauapall ja isiklik viga.

Jason Burnell oli Sassari parim 23 punkti ja 6 lauapalliga. Miro Bilan lisas 17 silma ja sai kätte 8 lauapalli ning võrdselt 10 punkti tõid Justin Tillman ja Stefano Gentile, kellest viimane jagas veel 6 korvisöötu.

Võitjate eest viskas Luigi Datome 24 punkti ja hankis 5 lauapalli. Michael Roll järgnes 22 punkti ja 4 lauapalliga ning Zach Leday kogus 14 punkti ja võttis 8 lauapalli. Sergio Rodriguez sai kirja 13 ja Shavon Shields 11 punkti.

Turniiritabelis hoiab Sassari viie võidu ja viie kaotusega kuuendat kohta. Euroliigas kõrgel viiendal kohal paiknev Milano on koduses liigas kümne võidu ja ühe kaotusega liidripositsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari ära 27. detsembril, kui võõrustatakse Brescia Germani võistkonda.