fbpx
Close

Kalev/Cramo vastu säranud Pärnu tagamees: 31 ja kaotus väga mulle endale muljet ei avalda

-Henri Wade-Chatman | Foto: Siim Semiskar

-Henri Wade-Chatman | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistriliigas alustati reedel ka teist poolfinaalseeriat, kui valitsev meisterklubi BC Kalev/Cramo sai koduses Kalevi spordihallis 91:85 (19:21, 21:20, 30:13, 21:31) jagu Pärnu Sadamast.

Üleplatsimeheks tõusis pärnakate 27-aastane ja 188 cm pikkune tagamees Henri Wade-Chatman, kes 34,5 minutiga viskas 31 punkti (kahesed 10/16, kolmesed 2/5 ja vabavisked 5/9), hankis 4 lauapalli ja jagas 4 söötu.

“Olen pettunud, et me ei suutnud sellest mängust võitu välja võtta. Aga samas tunnen, et meie meeskonnal on piisavalt enesekindlust, et Cramot võita. Kõik arvasid, et tuleb ühepoolne mäng, aga suutsime mängu tasavägisena hoida ja võidelda,” jagas Wade-Chatman pärast mängu Korvpall24.ee portaalile oma kahetisi tundeid.

Avapoolaja Cramoga 40:40 viiki mänginud Pärnu jaoks sai saatuslikuks kolmas veerandaeg, kus kodus mänginud suurfavoriit tuli mürinaga peale ja võitis perioodi 30:13. Ameeriklase sõnul tuli pärnakate nõrkus Cramo suuremate kogemuste arvelt: “Meil on noor võistkond ja vastas olid veteranid ning see lõi otsustavatel hetkedel välja. Suutsime kogu tiimiga võitlust jätkata ja tõmbasime ennast neile veel järgi. Minu hinnangul on meil väga head võimalused neid järgmistes mängudes ka võita.”

Sellest, et ta ise suurepärases hoos oli ja 31 punkti viskas, ei tahtnud tagamees numbrit teha: “Ma parema meelega viskan 10 punkti ja lahkun võitjana. Täna tuli 31 ja kaotus, seega väga muljet see mulle endale ei avalda.”

Seeria läheb edasi juba esmaspäeval, kui meeskonnad lähevad vastamisi Pärnu spordihallis algusega kell 19.00. Wade-Chatman lubas, et kodufännide ees antakse kõva lahing: “Käes on play-offid ja tuleb mängida fokusseeritult, sest nüüd käivad kõik mängud nö raha peale. Eesmärk on kaitsta koduväljakut. Kalev/Cramo sai oma kodus võidu kätte, nüüd on vaja meil seda sama teha Pärnus.”

scroll to top