Kalev/Cramo võitis suurelt Soome hõbedameeskonda

-Mihkel Kirves ja Janari Jõesaar | Foto: Siim Semiskar

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo võitis oma viimases hooajaeelses sõprusmängus 31 punktiga Soome hõbedameeskonda Salon Vilpas Vikings.

Tasavägiselt kulgenud esimese veerandaja lõpuks suutis Kalev/Cramo juhtima minna 31:24. Teisel veerandil ei jätnud kodumeeskond enam vastastele mingit sõnaõigust võites poolaja 59:38. Nagu ka teine veerand, kulges ka kolmas Kalev/Cramo juhtimisel, mis võideti 26:16. Viimane veerandaeg jäi viiki ning kogu mäng võideti lõpuks 104:73.

Chavaughn Lewis oli võitjate resultatiivseim 24 punktiga (vabavisked 13/13). Branko Mirkovic lisas 20 ning Janari Jõesaar 17 silma. 17 minutit mänginud Landen Lucase arvele jäi 15 punkti.

Salon Vilpas Vikingsi resultatiivseimad olid 24 punktiga DJ Fenner ning 14 punkti visanud Mikko Koivisto.

BC Kalev/Cramo esimene põhihooaja kohtumine toimub juba järgmise nädala reedel (28.09) Kalevi Spordihallis, kui kohtutakse Olybet Eesti-Läti korvpalliliigas eelmise aasta Läti meistri BK Ventspilsiga.